درباره ما

شرکت پرشیان فولاد

این مجموعه به عنوان یک رنگین کمان صنعتی توانسته است در حوزه های مختلف فعالیت داشته و اشتغال قابل توجهی را برای جوانان و متخصصین کشور فراهم نماید .

توجه به واقعیت های اقتصادی ، استفاده از بهترین ها در عرصه های تخصصی ، جدیت در کار و توجه به کرامت انسانی از عوامل موفقیت این مجموعه است . سرمایه های انسانی مجموعه پرشیان فولاد ، محیط کار را بهترین فضای ممکن برای کار و تلاش و ارائه توانمندی های خود می دانند و یکی از دلایل موفقیت اقتصادی شرکت را حضور متخصصین عالی رتبه و شادابی و عشق و علاقه به کار باید دانست.

کارکنان پرشیان فولاد به دلیل ایجاد زمینه های رشد و تعالی تخصصی و انسانی ، علاقه مندی و عشق به کار را به هرچیز دیگری ترجیح می دهند.

نیروگاه های شهید محمد منتظری ، سیکل ترکیبی زواره و سیکل ترکیبی سلطانیه در حوزه های تولید برق حرارتی، شرکت پرشیان سولار اصفهان به عنوان یک مجموعه نیروگاه های خورشیدی، مجموعه یکتا فلاح سپاهان در زمینه تولید نخ مرغوب ، مجتمع فولاد الیگودرز در زمینه تولید فولاد ، مجموعه تولیدات بتن اصفهان به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان تیرچه ، بلوک و دیوارهای پیش ساخته و مبلمان شهری، شرکت پرشیان دانش اصفهان به عنوان یک مجموعه دانش بنیان و تحقیق و توسعه و شرکت پرشیان توسعه مارشنان به عنوان یک زمینه اقتصادی، تولیدی و خدماتی ، از زیر شاخه های شرکت پرشیان فولاد محسوب می شوند.

شرکت پرشیان فولاد به عنوان یک رنگین کمان صنعتی توانسته است در حوزه های مختلف فعالیت داشته و اشتغال قابل توجهی را برای جوانان و متخصصین کشور فراهم نماید.

توجه به واقعیت های اقتصادی، استفاده از بهترین ها در عرصه های تخصصی، جدیت در کار و توجه به کرامت انسانی از عوامل موفقیت این مجموعه است سرمایه های انسانی مجموعه پرشیان فولاد، محیط کار را بهترین فضای ممکن برای کار و تلاش و ارائه توانمندی های خود می دانند و یکی از دلایل موفقیت اقتصادی شرکت را حضور متخصصین عالی رتبه و شادابی و عشق و علاقه به کار باید دانست.

پرسنل شرکت

استراتژی و چشم انداز

شرکت پرشیان فولاد تلاش دارد با بهره گیری از نیروهای متخصص، برترین در گستره اشتغال و تولید کشور و منطقه، با رعایت سلامت، نوآوری و مشعوف سازی مشتریان باشد.