ویدیو معرفی هلدینگ پرشیان

آخرین رویداد ها

حوزه های فعالیت

نیروی انسانی
0
سال تجربه کاری
0
رضایت مشتریان
0 %
پروژه در دست اجرا
0 +
پروژه انجام شده
0

چرا ما ؟

تمرکز بر ارزش آفرینی، رقابت و پایداری

کارکنان شرکت پرشیان فولاد،محیط کار را مناسب‌ترین فضا برای ارائه توانمندی‌های خود می‌دانند. این امر ناشی از فضای ‏همدلی و انگیزش بالای پرسنل در انجام وظایف است. 

سرمایه‌های انسانی این مجموعه صنعتی، علاقه و عشق بسیاری به کار ‏خود دارند. وجود چنین روحیه‌ای در میان کارکنان، نقش به ‏سزایی در موفقیت‌های اقتصادی شرکت ایفا می‌کند. 

همچنین حضور متخصصان عالی‌رتبه در سطوح مختلف مدیریتی و ‏تولیدی، از دلایل اصلی موفقیت‌های اقتصادی این گروه صنعتی محسوب می‌شود. تخصص بالای این نیروها در کنار دانش و ‏تجربه فنی گسترده، بستر مناسبی را برای دستیابی به اهداف شرکت فراهم آورده است. در مجموع، سرمایه‌های انسانی، با احساس تعلق بالا، دانش و مهارت فنی قابل توجه و عشق و علاقه به کار، نقش کلیدی در پیشرفت‌ها و توفیقات این ‏مجموعه صنعتی ایفا می‌کنند.‏

سخن مدیر عامل

0W7A5976
محمد فلاحتیان مدیر عامل هلدینگ پرشیان
هلدینگ پرشیان با هدف تبدیل شدن به یک گروه صنعتی پیشرو و چندمنظوره در کشور،استراتژی‌های راهبردی زیر ‏را در دستور کار خود قرار داده است،توسعه پایدار و حفاظت از محیط زیست در تمامی فعالیت‌های مجموعه توسعه و تنوع بخشی به حوزه‌های فعالیت در بخش‌های مختلف صنعتی مانند برق، فولاد، بتن و نساجی، ارتقای بهره‌وری و کارآیی در واحدهای تولیدی از طریق به کارگیری فناوری‌های نوین و نیروی انسانی متخصص ایجاد ساختار سازمانی منعطف و کارآمد برای پاسخگویی سریع به نیازهای متغیر بازار،تکمیل زنجیره ارزش و افزایش سهم خود در بازار صنایع مختلف با تمرکز بر تولید محصولات با کیفیت بالا را دارد .