مجتمع فولاد الیگودرز

این مجتمع در زمینه تولید مقاطع فولادی شامل میلگرد ساختمانی و صنعتی و شبکه های پیش جوش فولادی فعالیت دارد و سهامداران شرکت با بهره گیری از نیروی انسانی مجرب و کارشناس و همچنین به روزرسانی تجهیزات تولید درصدد ارائه بهترین کیفیت محصولات به بازار می باشند .

محصولات تولیدی :

– شبکه های فولادی جوشی (مش)

– میلگردهای آجدار جناقی از سایزهای ۸ تا ۱۶ به صورت کلاف و شاخه مطابق استاندارد ۳۱۳۲ ایران

– میلگرد آجدار مارپیچ

– میلگرد ساده در سایز های ۸ و۱۰و ۱۲ به دو صورت کلاف و شاخه تحت استاندارد ۳۱۳۲ ایران

این مجتمع در سال ۱۳۷۸ در زمینی به مساحت ۳۰ هکتار و زیربنای۵هکتار با ظرفیت اسمی سالانه ۱۴۰هزار تن جهت تولید میلگرد و مفتول ( از سایز ۵.۵ تا ۱۲ کلاف ) بصورت آجدار و ساده و شبکه های پیش جوش فولادی تاسیس شده است .
نکات برجسته مجتمع :

کلیه محصولات شرکت دارای گواهینامه استاندارد ( شامل استاندارد ۳۱۳۲ISIRI برای میلگرد آجدار کلاف ، استاندارد تشویقی ISIRI 6030 مخصوص مفتول ساختمانی و صنعتی و استاندارد ISIRI 8133 شبکه پیش جوش فولادی ) ،همچنین گواهینامه ایزو ۲۰۱۵-۹۰۰۱ و برند تجاری ASICO بوده که این موضوع سبب سهولت در امر صادرات کلیه محصولات می گردد .

دستاوردهای مجتمع :

✔️ تجهیزات خط تولید مجتمع فولاد الیگودرز از کشور اتریش خریداری شده و مراحل تولید آن توسط دستگاه های تمام اتوماتیک انجام می گیرد. هدف اصلی این شرکت ایجاد اشتغال در شهر الیگودرز و اطراف بوده و توانسته با ایجاد فرهنگ سازی در این شهر، در ارتقای فرهنگ آن تاثیر بسزایی داشته باشد.